Styria Arms ©  Impressum

 

Kontakt

Terminy jen po předchozí dohodě

Styria Arms
Ing. Michael W. Mayerl
Bundesstrasse 66 / A.I.Z.
A-8740 Zeltweg

Österreich

 

UID Nr: ATU62077139

EORI: ATEOS1000012649

 

www.styriaarms.com

mayerl@styriaarms.com

styriaarms@aol.com

 

 

Účetnictví

www.buchhaltung-at.com

buchhaltung.at@gmail.com

 

 

Home

Více informací

v němčině

Produkty a tuning

Vyvinuli jsme a nachali si patentovat ocelový lučík pro Steyr SSG 69. Sada zahrnuje pěti nebo deseti ranný ocelový zásobník pro řáži .308 Win od výrobce  Accuracy International (AICS) a drobné díly k montáži.

 

Dodací lhůta:  3 - 4 týdny

 

Cena: 430,- EUR včetně  20% DPH

Od roku 2005 se specializujeme na vývoj a výrobu zbraní  (lov - sniper - sport), příslušenství  ke zbraním a  našeho vlastního střeliva AERO. Nabízíme nejen naše vlastní produkty, ale jsme schopni obstarat díly a příslušenství pro Váš projekt i od jiných výrobců např.  z USA, Austrálie nebo Číny.

Lučík pro SSG 69

Naše střely AERO, vyrobené z měděných prutů, patří na evropském trhu k těm nejpreciznějším. Jedinečné jsou přávě díky variabilní hloubce dutiny ve špici a proto účinné na veškeré statické i pohyblivé cíle (od svišťů až po slony). AERO střelivo je testováné jak na střelnicích, tak v terénu  a má výborné výsledky na vzdálenosti od 100 do 1000 m. AERO ECO (economy) jsou levnější kulky pro precizní střelbu do 200 m. V programu máme kulky nejen pro kulovnice, ale také pro pistole. Pro zákazníky ze Svýcarska z kantonu Graubünden zhotovujeme speciální kulky AERO SB, které odpovídají přísným švýcarským  předpisům.

 

Kulky jsou baleny po 100 kusech, což je také min. objednací množství.  Munici zhotovujeme pouze výjimečně na přání zákazníka od 500 kusů s oficialním přezkoušením a označním rakouskou státní zkušebnou „Beschussamt“.

 

Dodací lhůta: střelivo je pro zákazníka vyrobeho a dodáno do 3 - 4 týdnů od  zaplacení faktury

 

Cena:  AERO Preisliste

AERO střelivo

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojistka úderníku

z masivní oceli:                  200,00 EUR včetně 20%  DPH

 

Pojistka úderníku

včetně montáže a tvrzení

opracovaných částí:         320,00  EUR včetně 20%  DPH

Hliníkové šasi HOWA 1500

Pojistka úderníku pro system HOWA 1500

Montáže puškohledů musí vydržet vysoké tlaky zpětného rázu a proto jsme vyvinuli a nechali si patentovat montážní lišty pro přenos tohoto tlaku přímo na tělo systému. Lišty odpovídají mezinároním picatinny normám, jsou vyfrézované z oceli, povrchově ošetřené a vytvrzené (Styria Ox). Lišta pro M98 je upravena pro snadný přístup do nábojové komory.

 

Dodací lhůta: 3-4 týdny

 

Cena: 230,- EUR včetně 20%  DPH

Tlumič zpětného rázu

... vyrábíme pro všechny ráze, pro závity M12x1 až M19x1 a ve všech povrchových úpravách (nerez, kalený na tmavo, poniklovaný, Styria Ox). Vnější průměr: 12-22 mm, větší průměr pouze po domluvě. Garantujeme max. excentricitu 0,03 mm mezi osou hlavně a vývrtem tlumiče.

 

Dodací lhůta: 3-4 týdny

 

Cena: 280,- EUR včetně 20% DPH i s montáží

Picatinny montážní lišty Sauer 202, M98

Tuning: např. zhotovujeme a  montujeme tlumiče zpětného rázu. Upevňujeme mířidla na hlavně pušek, odborně montujeme a usazujeme puškohledy a montáže. Vyrábíme specialní patentované picatinny montážní lišty pro M98 a Sauer 202 se zarážkou pro přenos zpětného rázu. Přestavujeme systémy pro různé zásobníky. Díly systému a hlavně zbraní ošetřujeme specialní povrchovou úpravou Styria Ox a Styria Coat. Seřizujeme spoušť a jištění. Usazujeme, proměřujeme a upravujeme  hlavně. Zhotovujeme nástroje pro vyfrézování nábojové komory pro „wildcat“ ráže (např. Ackley náboje nebo nábojové komory s nestandardním ústím nábojnic) a další. Obstaráme export a import povolení nejen v rámci EU, ale i do zahraničí.

Custom a semicustom kulovnice zhotovujeme a kompletujeme na bázi téměř všech dostupných systémů: M98, Rem700, Sauer 202, Weatherby, 1999, CZ 550, Howa, Savage, Steyer, AICS, CSR99, Bernard, Surgeon, Borden, Shilen, Kelbly a další. Používáme téměř výlučně precizní hlavně kované za studena z naší vlastní produkce, ale na přání zákazníka používáme hlavně i jiných výrobců  např. Lotar Walther, Shilen, Lilja, Border, Hart a další. Pažby zhotovujeme na míru nebo nakupujeme hotové pažby i polotovary od výrobců např.: McMillan, BellCarlson, AI, Boyds, Hogue, a další. Na přání zákazníka dodáváme též veškeré příslušenství.

Duralové šasi pro systémy HOWA 1500, nabízíme jak jednotlivě, tak v kombinaci s hlavní a pažbou jako celou zbraň.  Pro lepší uchopení zbraně je rukojeť do šasi zasazena pod strmějším úhlem než standardně. Závity na pažbu a na rukojeť mají normu AR15, takže lze namontovat širokou škálu pažeb a rukojetí a zbrań si tak můžete individuálně přizpůsobit. V sadě dodáváme pěti nebo deseti ranný Accuracy International AICS ocelový zásobník v ráži  .308, .300 WinMag nebo .338 Lapua Mag. Tyto zásobníky dokážeme přizpůsobit i pro jiné ráže. Na přání zákazníka montujeme i jiné hlavně - naše vlastní, Lothar Walther a.j..

Šasi včetně drobných dílů

a  5-ti ranného AICS

.308 zásobníku:                   552,- EUR včetně 20% DPH

 

Zákládní zbraň                  1530,- EUR včetně 20% DPH   

 

V ceně je zahrnuto:

Více informací o tuningu, rážích a variantách v němčině nalznete zde, nebo nás kontaktujte (anglicky, německy, česky) mailem.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte anglicky, německy nebo česky na mayerl@styriaarms.com.

 

Všeobecné obchodní podmínky a prohlášení o ochraně dat (německy).

Kontakt

HOWA Alu-Chassis

HOWA Sicherung

Mündungsbremsen

AERO  Geschosse

Picatinny Schienen

SSG Abzugsbügel

Waffen

Läufe

Schäfte

Optik

Takt. Kammergriff

Wechselläufe Sauer

Patronen

Styria Inlay System

Caspian 1911